Globe Big Blazer Cruiser 32” (red toad)

8,600.00 ден

The Big Blazer in colour Red Toadstool comes in size 32″ x 9.125″ x 17.75″wb. Medium length diamond tail cruiser with built-in bottle opener and soft conical wheels. It is a Mellow concave with kicktail made of Resin-7 hard rock maple. It features 6.0″ Tensor alloy trucks and 62mm 78a wheels. Black griptape with print. Neon artwork.

На залиха

Globe Big Blazer Cruiser 32” (red toad)

8,600.00 ден

Шифра: 170645 Категории: ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.