Globe Sun City Cruiser 30″

9,200.00 ден

The Sun City in colour Olivewood/Neon Jungle comes in size 30″ x 9.0″ x 18.5″wb. Surf inspired swallow-tail cruiser. It is a Mellow concave with kicktail made of Olive wood + Resin-7 hard rock maple. It features 5.25″ Tensor alloy trucks and 62mm 78a wheels. Clear broadcast grip. EVA tailpad.

На залиха

Globe Sun City Cruiser 30″

9,200.00 ден

Шифра: 170643 Категории: , ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.