Globe Prowler Classic Longboard 38″

10,000.00 ден

The Prowler Classic in colour Moloka’i is a GLOBE flush mounted drop-through style with cutaway wheel wells. It is available in size 38″ x 10″ x 29″WB. It is made of Resin-8 hard rock maple. It has a mellow side to side concave and 180mm Slant aluminum reverse kingpin trucks with 69mm 78a wheels. It features a printed die-cut griptape.

На залиха

Globe Prowler Classic Longboard 38″

10,000.00 ден

Шифра: 170470 Категории: , , ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.