Globe Big Blazer Cruiser 32” (dead kooks)

8,600.00 ден

The Globe Big Blazer in DK Black/Resin is a medium length diamond-tail made of Resin-7 hard rock maple.It features soft conical wheels, a mellow concave with kick tail, 6.0″” Tensor alloy trucks and 62mm 78a wheels. Also, it has a black griptape with print and a built-in bottle opener. It is available in size 32″” x 9.125″” x 17.75″”WB.”

Нема на залиха

Шифра: 170646 Категории: , ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.