Globe Big Blazer Cruiser 32” (bamboo/dotted)

8,600.00 ден

The Big Blazer in colour Bamboo/Dotted is a GLOBE medium length diamond-tail cruiser with built-in bottle opener and soft conical wheels. It is available in size 32″ x 9.125″ x 17.75″WB. It is made of Bamboo. It has a mellow concave with kick tail and 6.0″ Tensor alloy wrapped trucks with 62mm 78a wheels. It features a printed griptape.

На залиха

Globe Big Blazer Cruiser 32” (bamboo/dotted)

8,600.00 ден

Шифра: 170647 Категории: , ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.