Globe Bells Longboard 34″

8,600.00 ден

The Bells in Black/White/Red in size 34 is a Longboards. It features Long wheelbase classic cruiser shape with modern concave and kicktail, Modern low W concave with subtle rocker profile and kicktail , 6.0″ Tensor alloy trucks and 65mm 78a SoftSider wheels. It also has Black griptape with print, Wedge riser pads and .Dimensions: 34″ x 8.5″ x 21.75″WB

На залиха

Globe Bells Longboard 34″

8,600.00 ден

Шифра: 170655 Категории: , , ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.