Birdhouse Complete Stage 1 Hawk Spiral Blue 7.75 IN

5,700.00 ден

7 Ply Hardrock Maple
Logo Raw Trucks
52mm 95A HR Wheels
Abec 5 Bearings

Size: 31 x 7.75 IN

На залиха

Birdhouse Complete Stage 1 Hawk Spiral Blue 7.75 IN

5,700.00 ден

Шифра: 110534 Категории: ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.