Flying Wheels Honeycomb Grip 24pcs

1,000.00 ден

Pack of 24 units.
120 x 104mm (60mm side)
Black Carbide Silicone Grip.
3M Waterproof adhesive.

На залиха

Flying Wheels Honeycomb Grip 24pcs

1,000.00 ден

Шифра: 90-Y0000 Категории: ,
Веб страницата dropin.com.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња. За повеќе детали во однос на колачињата прочитајте ја Политиката на приватност.